راه اندازی و تشکیل اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی

نویسنده : روابط عمومی با زنده رود

زمان مطالعه : دقیقه
اصفهان شناسی اقتصاد ایران با زنده رود جهان خبرها خدمات زاینده رود زنده رود صنعت فرصت های شغلی فرهنگ فروشگاه اینترنتی کالا کسب و کار محصولات و خدمات

18خرداد1396|39: 22

اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی را می توان محور شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد، فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی قرار داد.

سیدحسام سیدحسینی قهه

 راه اندازی و تشکیل اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی

دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، فراخوان ثبت نام عضویت در هیات مدیره و بازرسان اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی را اعلام کرد.

 

فراخوان ثبت نام عضویت در هیات مدیره و بازرسان اتحادیه کشوری صنف کسب وکارهای مجازی برای آن دسته از افراد دارای پروانه کسب در رسته های شغلی کسب وکارهای مجازی و بازاریابی شبکه ای، اعلام شده است.

 

براین اساس واجدان شرایط باید از امروز ۱۶ خرداد تا ۲۰ روز آینده نسبت به ثبت نام در انتخابات اتحادیه صنف کسب و کارهای مجازی اقدام کرده و در سامانه ایرانیان اصناف (در بخش ثبت نام دواطلبین انتخابات اتحادیه های صنفی) ثبت نام کنند.

 

اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی در اجرای تبصره (۷) ماده (۲۱) قانون نظام صنفی و ماده (۹) آیین نامه اجرایی این تبصره و انتخاب ۵ نفر به عنوان اعضای هیات مدیره و دو نفر بازرس (اصلی و علی البدل) ایجاد خواهد شد.

 

داشتن پروانه کسب معتبر دائم، تابعیت جمهوری اسلامی ایران،حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد و پنج سال،نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر و داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد با سابقه عضویت در هیات مدیره از جمله شرایط برای داوطلبان ثبت نام در این فراخوان است.

روابط عمومی فروشگاه اینترنتی با زنده رود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.