درباره مابا زنده رود، راه حلی به روز برای خریدصاحب امتیاز و مدیر سایت فروشگاه اینترنتی با زنده رود (بازار فرهنگ اجتماعی، اقتصادی زنده رود): سیدحسام سیدحسینی قههbarkod

سال فعالیت و راه اندازی سایت با زنده رود(بازار فرهنگ اجتماعی، اقتصادی زنده رود): مرداد ماه ۱۳۹۵

فروشگاه اینترنتی با زنده رود ، یک فروشگاه مستقل اینترنتی جهت عرضه انواع کالا و خدمات به مشتریان عزیز می باشد، که به مشتریان امکان میدهد اقلام مورد نیاز خود را در این فروشگاه یافته و به سادگی انتخاب و خرید نمایند.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای پر ترافیک و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های به روز دانش و فناوری ها، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با زنده رود: بررسی، انتخاب ، سفارش و  خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی با زنده رو هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی (عرضه انواع کالا و خدمات در فروشگاههای مجازی) در ایران است. با زنده رود (سوابق پژوهشی سیدحسام سیدحسینی قهه) می تواند در عرصه اقتصاد و بازار سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را خواهد داشت.. کاربران و مشتریان با زنده رود می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت با زنده رود را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری با زنده رودست.

با زنده رود سعی می کند با پشتوانه و همکاری پژوهشی و تجربیات اساتید حوزه و دانشگاه(به رسالت حوزه و دانشگاه در حل مسائل اجتماعی، اقتصادی و … رجوع شود) و نهادهایرسمی(رسالت ارتباط صنعت با دانشگاه پیشنهاد می شود)در ارتقاء خدمات هم به تولیدکنندگان و هم به مشتریان کوشا باشد.

لازم به ذکر است که با زنده رود در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در اصفهان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز مدیریت و با تعامل با تولید کنندگان داخلی و شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه  می کنند و طرف قرار داد همکاری با با زنده رود هستند ارائه می‏‏‌شود.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X