تماس با ما

دفتر ما


نشانی: اصفهان، خیابان جی، خیابان شهدای ابر، کوی شهید احمد کیانی،پلاک۲، منزل پدری

تلفن: ۳۵۲۳۱۵۱۱-۰۳۱

همراه:۰۹۳۵۲۳۹۳۳۶۸

ایمیل: Info@bazendehroud.ir

ساعات کاری ما


هفت روز هفته /۲۴ ساعته

جمعه - تعطیل نیست

ارتباط با با زنده رود

خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، سبک زندگی و حمایت از تولیدات داخلی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، سبک زندگی و حمایت از تولیدات داخلی

تماس با ما

captcha

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از با زنده رود دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Info@bazendehroud.ir ایمیل ارسال کنید .

روزهایی که به دلیل تعطیلی( ایام رسمی در تقویم و همچنین تعطیلاتی که از رسانه های رسمی جمهوری اسلامی ایران اعلان می شود)  با زنده رود هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد.

تلفن تماس :   ۳۵۲۳۱۵۱۱ – ۰۳۱   |   ۰۹۳۵۲۳۹۳۳۶۸  (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

” توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۵۹۷۰۲۰۹۳۰۹ تنها شماره‌ایی است که با زنده رود از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان با زنده رود، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام با زنده رود است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@bazendehroud.ir اطلاع دهید.

همچنین ۳۰۰۰۵۹۷۰۲۰۹۳۰۹، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه با زنده رود را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. “

ایمیل سازمانی با زنده رود: Info@bazendehroud.ir

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم بالا استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

X