خدمات

به بازار فرهنگ اجتماعی، اقتصادی زنده رود خوش آمدید.
با زنده رود همواره بر ۳ اصل کیفیت، تخصص و پشتیبانی مسیر خود را طی نموده است. ما به خوبی میدانیم که راز یک تجارت موفق، کیفیت، پشتیبانی و صداقت با مشتریست و همیشه سعی کرده ایم با مشتری به گونه ای رفتار شود که موجب رضایت او باشد. ما همواره در تلاشیم تا شرایطی را فراهم آوریم تا مشتریانمان نهایت لذت را از خرید محصولات ببرند. لذا همیشه سعی میکنیم تا با ایده های جدید و ناب، تحولاتی را در تولید وفروش محصولات ایجاد نماییم.

با زنده رود برای اولین بار در ایران، محصولات و تولیدات ایرانی را با تئوری نظام هدفمند عرضه کرد. از آنجایی که فروشگاه های متعدد و جدید از حالت تک منظوره خارج شده اند، لذا لازم بود تا محصولات مناسب برای هدف سبک زندگی ایرانی _ اسلامی در با زنده رود به کار گرفته شود.

خدمات مشتریان بصورت تلفنی

با زنده رود با تولید کنندگان داخلی و شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه  می کنند فعالیت فروش اینترنتی محصولات را دارد.هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات با زنده رود استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به با زنده رود ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که با زنده رود به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی bazendehroud.com و bazendehroud.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت با زنده رود ا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از bazendehroud.com و bazendehroud.ir و همچنین، هرگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger، تلگرام ، کانال تلگرم و غیره  که داشته باشد هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

مهمتر از همه ایده مشاوره مالی؛ بهبود وضع تولید و فروش ؛ ارائه طرح های تولیدی و صنعتی و اجرای آنها برای کارخانجات و سا زمان ها ، با همکاری اساتید مجرب دانشگاه .